Head-Hlavicka.jpg


Článek, úryvek na téma - Oblast:

Jdete cestou přání či cestou chtění rozumu anebo v Souladu se svoji Podstatou?===> Tyto stránky fungují ČÁSTEČNĚ jako e-book  (pro Mobily i pro PC) +nabídka Služeb
===> STRUČNÝ popis a objasnění různých "Proč" (výňatky z knih, učebnic, skript a nahrávek od Arcany-V) = pochopení podstaty života a jeho fungování, jednoduchých "ROVNIC" podstaty Bytí = "zákonů" = principů života (a univerza)


A=aPoint-9x.GIF.gif
A=aPoint-6x.GIF.gif
Úvod-Hlavní-stránka Poučné-Články-o-Probuzení-Arcana Zlepšení-Života-Vaše-Příležitosti Kontakty-O-mně-O-mé-práci
A=aPoint-6x.GIF.gif
A=aPoint-9x.GIF.gif


A=aPoint-6x.GIF.gif
* Arcana V, Amelia W.: Učení se o fungování života *

=> Úvod => Články-Seznam => Jdete cestou přání či cestou chtění rozumu anebo v Souladu se svoji Podstatou? 

A-Bod-9-Začátek


A-Bod-9-Začátek


A=aPoint-9x.GIF.gif
Obr=Objeti=Vnimani=Sebe=300x270=.jpgŘekla bych, že je tento text, nejvíce určen pro Lidi starší než 30 let. Ovšem nedělám omezení a pokud si toto někdo uvědomí, například v 16 letech, o to lépe. :-) Jaké máte přání v životě? Jdete svoji vlastní cestou anebo kráčíte ve stopách rozumu, který jde opačně? Jaký je Váš smysl života? Přesněji, Co pokládáte VY osobně, za svůj smysl života? Už to víte? Jste si jistí? Anebo jej zatím hledáte?

Napište si 20 svých největších přání, které jsou pro Vás nejdůležitější. Opravdu si je napište, co nejkonkrétněji a důkladně zvažte jejich pořadí. A teď si představte, že máte půl roku na to, abyste si je splnili, protože pak budete povinně relaxovat, v nicnedělání, po dobu 15 let. Na svém vysněném místě, v hojnosti, ale osamotě. Jak změníte pořadí svých přání? Co začnete dělat jako první v pořadí, abyste to stihli do půl roku? Co začnete dělat jako druhé v pořadí, abyste to stihli do půl roku? Jak si zorganizujete svůj čas, abyste stihli všechna svá přání, i kdyby jich bylo méně či více než 20?

Ať už si přejete cokoli, ať už si to zařídíte jakkoli, došlo Vám, CO je důležitější? Zda TO, co si přejete anebo TO, co potřebujete z nitra? Jste si jisti, že když překročíte své skutečné potřeby z nitra, tak Vám nebudou chybět tyto potřeby a dostatečně je nahradí Vaše splněná přání? Člověku velmi často nedochází, kdy plýtvá svým životem a kdy ne. Například, plýtval by Einstein svým životem, kdyby neudělal vše TO, co udělal? Myslíte, že mluvím o jeho objevech ve fyzice? Ne. Mluvím o spojení jeho rodiny, jeho snu a dalších věcech. Uměl žít. Nezkoušel to, dělal to. Jiný příklad. Plýtval by Andersen svým životem, kdyby neudělal vše TO, co udělal? Vyberte si jakékoli jméno někoho, kdo toho udělal více pro sebe a DÍKY TOMU, to prospělo i dalším. Nemusí být slavný.

Představte si sami sebe, na místě toho člověka. Neomezujte se ve své představě. Co všechno můžete udělat pro sebe = takového, že to prospěje Vám +nějakým Lidem? Víte to. Víte to, hluboko uvnitř, svého srdce. Pusťte ven své dojetí a uvědomte si to. A pak udělejte rozhodnutí a začněte to dělat, realizovat. Ne za týden, ani za měsíc. Začněte si to uvědomovat hned a jakmile si to uvědomíte, začněte ihned. Nevíte totiž, zda třeba nebudete opravdu, těch 15 let, povinně odpočívat v nemocnici nebo u moře. Nevíte, co se změní ve Vašem životě...

Lidé si často myslí, že když dosáhnou a dohoní svoji kariéru či děti, majetek, bydlení, zkrátka získání něčeho, co je důležité v hmotné realitě, tak budou maximálně uspokojeni...  90% těch, kdo dosáhli rozsáhlého majetku i postavení, v několika násobku, Vám řeknou, že to nebylo TO důležité. Důležité bylo, že si uvědomili, CO je důležité, co je skutečný život a co má skutečnou, trvalou hodnotu. Jistěže se mnoho Lidí, nejdříve potřebuje honit za tím co chce, podobně, jako si malé dítě musí spálit své prstíky o rozpálenou plotnu. To je v pořádku. Položili jste si otázku, jak dlouho si chcete pálit své prstíky o žhavou plotnu, abyste si uvědomili svoji hranici, abyste si uvědomili, co Vám přetéká mezi prsty?

Pokud nevíte, jak to udělat, tak to neznamená, že to nejde. Znamená to, že existuje způsob, jak ze své situace ven, jenom jste to přehlédli nebo to jen nevidíte. Dovolte si to opět uvidět anebo dovolte Laskavost sobě a nechte si pomoci. Buď se rozhodnete přežívat za zavřenými dveřmi svého vězení anebo vyjdete ven ze svých omezení a dovolíte si to. Od chvíle, kdy připustíte, že možnosti existují, jen je najít a udržíte si tuto informaci na paměti (ve dne v noci), tak se začnou objevovat. Jen se potřebujete začít také i dívat. Všímavost a vnímavost, jsou základem. Poté objevíte, že existuje mnohonásobně smysluplnější zábava, než jste znali předtím. Tento druh zábavy, má větší "grády" i větší hloubku.

Pamatujte, nikdy nevíte, kdy nastane pauza a budete se moct jen dívat. Nemluvím o smrti. Mluvím o pauze. Třeba i takové, díky které budete nuceni dělat úplně jiné věci. Stát se může cokoli. A právě proto, máte nyní konkrétní možnosti i kdybyste byli právě teď na vozíku nebo žili v bídě. Nevíte, co se může za krátko změnit ve Vašem životě... Může se stát cokoli, což bude vždy posun, jenže můžete prošvihnout nejdůležitější část svého života ANEBO ji využít. CO uděláte?
To, co neudáte hned, tak na 99%, neuděláte nikdy... Rozhodnutí nestačí. Uvědomění si skrze konání, tvoří přicházející události v životě

Každý člověk, úplně každý, má obrovské jedinečné kombinace schopnosti, které miluje z hloubi Duše. Jen si je možná nevšímal. Proto je přestal vidět. Přesuňte si "deku" ze Srdce a Duše, (na chvíli) na místo, kde máte rozum a uvidíte je. Anebo si nechte někým pomoci, to uvidět. A jakmile si začnete plnit a užívat dary pro sebe, už nikdy se nebudete chtít vrátit zpátky. Protože tyto dary a pocit naplnění, budou přetékat k ostatním, odkud se Vám budou vracet i s úroky. Stanete se sami sebou ve větším rozsahu, začnete žít svoji podstatu, stanete se "bankou" Lásky Bytí. Váš život získá obrovský smysl a začnete chránit sebe, nejen z důvodu sebe-úcty. Také z důvodu mnoha dalších skutečných, trvalých hodnot, které Vám nedovolí spadnout na dno, nýbrž díky kterým poroste Váš život, Vaše uspokojení, blaženost i skutečný pocit naplnění. Ať už uděláte cokoli, přeji Vám stav štěstí.

Autor textu: Arcana V. - autor, mystika, výuka, terapie
http://arcana-v.sweb.cz *
A=aPoint-9x.GIF.gif
*
Pokud šíříte jakýkoliv text, zkopírujte Také i tento CELÝ text,
spolu s autorem a aktivním odkazem na stránky. DĚKUJI.
*

* úryvek z knihy: "Jak omezujeme sami sebe, Proč a Co s tím?"
rozsáhlá kapitola: "Přijetí své vlastní Lásky Vědomé Přítomnosti a propuštění nepohodlných situací až po vnitřní démony"
A=aPoint-9x.GIF.gif
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg
A=aPoint-9x.GIF.gif
Přeji nám všem, ať se vždy rozhodujeme při plném Vědomí a ve spolupráci s Duší a její Láskou.  Posílám nám všem pochopení, objetí a spojení s Vědomou Přítomností.
S úctou a vděčností k Lásce a k Vědomé Přítomnosti,
Arcana *

zpět na stránku Články  *  zpět na stránku   *

A=aPoint-9x.GIF.gif
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg
A=aPoint-9x.GIF.gif
Líbí se Vám tyto informace?
Sdílejme je mezi ostatní = pro inspiraci.
Nezapomínejme: VAŠE doporučení druhým, o VLASTNÍ spokojenosti s někým či něčím konkrétním, tvoří a přitahuje do VAŠEHO života novou spokojenost s dalšími a novými událostmi, ve vlastním světě, ve vlastním životě. ;-) 
A=aPoint-9x.GIF.gif
A-Bod-9-Začátek


A-Bod-9-Začátek


MENU  TÉMATA:
A=aPoint-9x.GIF.gif
pozadi-z-nejen-pro-text=204x12.jpg

 
Přehled-seznam-článků-poselství
A=aPoint-9x.GIF.gif
Nejčtenější články:

A=aPoint-9x.GIF.gif
Jdete cestou přání či cestou chtění rozumu anebo v Souladu se svoji Podstatou? (20163-4)
*
Měníme svůj život s Láskou = 1.Krok, Poznání přehlíženého (20163-1)
*
Komunikace a Vztahy 01: Co důležitého neslyšíme? (20077-1)
*
Patříte mezi TY, kdo utíkají od Lásky, od štěstí nebo NE? A jste si opravdu JISTÍ?
(20162-2)
*
Chcete ideální vztah anebo svoji představu o ideálu?
(20159-1) *
*
Sebe-Úcta, první mezikrok k opravdové Lásce +Návod (20139-2)

*
A=aPoint-9x.GIF.gifA=aPoint-6x.GIF.gif
Úvod-Hlavní-stránka Poučné-Články-o-Probuzení-Arcana Zlepšení-Života-Vaše-Příležitosti Kontakty-O-mně-O-mé-práci
A=aPoint-6x.GIF.gif

Podmínky užívání  (+Zásady ochrany osobních údajů)

Často kladené dotazy  (+Etický kodex)

Spolupráce  (+Affiliate Program)

Novinky, Informace, akce


A=aPoint-9x.GIF.gif

A=aPoint-9x.GIF.gif


A=aPoint-9x.GIF.gif